Quick Park Mysłowice

Więcej

Quick Park Konstancin

Więcej

Quick Park Sulechów

Więcej

Quick Park Kępno

Więcej

Quick Park Strzegom

Więcej

Quick Park Pułtusk

Więcej

Quick Park Olkusz

Więcej

Quick Park Oława

Więcej

Quick Park Turek

Więcej

Quick Park Dzierżoniów

Więcej

Quick Park Mysłowice Sukcesy po pierwszym roku funkcjonowania

04 styczeń 2018

Quick Park w Mysłowicach został otworzony 30 listopada 2016 roku. Po roku galerię handlową odwiedziło ponad 2 mln klientów, a poziom wynajmu przekroczył 95%.

W ciągu ostatniego roku Quick Park w Mysłowicach przeszedł wiele pozytywnych zmian. Do grona Najemców w dołączyły popularne sklepy m.in. salon sportowy 4F i salon optyczny Vision Express. W obiekcie pojawiło się również wiele punktów usługowych m.in. biuro podróży Sun- Alee i punkt Poczty Polskiej. W najbliższych miesiącach w Quick Parku otworzy się popularny sklep obuwniczy oraz sklep zoologiczny.

Centrum Handlowe podczas pierwszego roku funkcjonowania zorganizowało wiele wydarzeń i niespodzianek dla swoich klientów m.in. Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca.  Na terenie centrum miało miejsce również wiele eventów dla najmłodszych, takich jak  darmowe lekcje języka angielskiego „Quick Lessons”, warsztaty z robienia latawców czy weekend z robotami. W OhKino, pierwszym wielosalowym kinie w mieście, w sezonie letnim organizowano cykliczne seanse Kina Letniego.  Wydarzania miały doskonałe przełożenie na frekwencję w obiekcie. W ciągu pierwszego roku Quick Park odwiedziło ponad 2 mln klientów.